Volejbal dívek

09.02.2015 09:26

Jako každý rok se naše škola účastní okresního kola středních škol ve volejbale dívek. Letos 26.1. 2015 na Reálným Gymnáziu se zúčastnilo 9 družstev. Naše družstvo pro tento rok bylo v sestavě : kapitánka - Markéta Hubrová, Adéla Stavinohová, Aneta Weidenthalerová,Tereza Sláviková,Tereza Strnadlová,Aneta Faksová, Tereza Baláková a Kateřina Kociánová.

Tento turnaj byl rozdělen na dvě skupiny 4 a 5 družstev, kde hrál každý s každým.
Náš 1.zápas  GJW : Vápenice automobil.- skončil ve stavu 2:0 poměr míčů  40 :6.
       2. zápas GJW : Obchodní akademie,- vítězně odcházíme my za stavu 2:0 ,v  poměru míčů 40:14. Poslední zápas v základní skupině byl proti ART ECON. Opět
 vítězíme my ve stavu 2:0 v poměru míčů 40:12.
 Následuje pauza a posun do semifinále, kde se utkáme s SOŠP,kde vyhráváme 2:0 v poměru míčů 40:18.
 Jakožto výherci jdeme do finále s Reálným gymnáziem, kde byl zápas už více vyrovnaný. Ze začátku děláme chyby a stav se stále zvyšuje pro našeho soupeře.
V půli setu stav obracíme a konečný stav 1. setu 20:15 pro nás. Druhý set opět děláme ze začátku chyby,ale stejně tak, jako v 1. setu stav obracíme a tak konečný
stav opět 20:15 , tudíž  2:0 a my se stáváme vítězi okresního kola.
 Krajské finále nás čeká 4.2.2015  v Šumperku, na které se moc těšíme.